7 dni All Inclusive na Cyprze za 2099 zł!

W systemach rezerwacyjnych przewoźników i biur podróży, staramy się codziennie wyszukiwać najlepsze oferty na loty i pobyty wakacyjne

Jeżeli tęsknicie za Cyprem i chcecie po prostu wygrzać się na plaży położonej 100 m od hotelu lub nad basenem, a do tego o nic się nie martwić, powinniście skorzystać z wyjątkowej oferty All Inclusive w czterogwiazdkowym hotelu w Pafos.

Pobyt w Ascos Coral Beach jest możliwy w różnych terminach, wyloty dostępne są z wielu miast w Polsce, zobaczcie zresztą sami:


Hotel położony jest około 100m od plaży. Pokoje standardowo wyposażone są w klimatyzację, telewizory z telewizją satelitarną, telefon, mini bar oraz czajnik. Jak większość hoteli na Cyprze przy hotelu znajduje się zewnętrzny basen, basen kryty oraz leżaki przy basenie.

Więcej szczegółów na temat ofert znajdziecie na stronie:

Sprawdź ofertę hotelu >>>

Oczywiście w cenę wliczone są bilety lotnicze.

W trakcie pobytu na wyspie, warto nieco pozwiedzać – sugerujemy wypożyczenie samochodu za 140€ na cały okres pobytu w polskiej wypożyczalni:


Przypominamy, że osoby zaszczepione nie muszą wykonywać żadnych testów przed podróżą na Cypr – dokładne aktualizowane na bieżąco informacje publikujemy na naszej stronie: https://cypr24.eu/podroz/


zdjęcia pochodzą z wakacje.pl


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading

error: UWAGA: Zakaz kopiowania!