Odwiedziliście już bożonarodzeniowe wioski?

W tym roku zostało uruchomionych siedem wiosek bożonarodzeniowych

Zastępca Ministerstwa Turystyki zaprasza do odkrycia siedmiu pięknych, tradycyjnych wiosek i miasteczek Cypru, które zachwycają szeregiem autentycznych świątecznych przeżyć, w których będziesz mógł wziąć udział i pozostawić wspomnienia na całe życie! 

Agros, Derynia, Fikardou, Kalavasos, Kalopanagiotis, Kyperounta i Polis Chrysochous ubirały się w swoje najlepsze odświętne stroje, aby szerzyć świąteczny nastrój, robiąc wrażenie na mieszkańcach, obcokrajowcach, na młodych i starych.


Imprezy kulturalne, stoiska z lokalnymi produktami i rękodziełem, warsztaty gastronomiczne i rzemieślnicze, zorganizowane zajęcia na łonie natury, wycieczki z przewodnikiem po wsiach, lokalne restauracje i hotele z pysznym świątecznym menu i wiele innych niespodzianek czekają na odkrycie, aby przeżyć wyjątkowe cypryjskie święta Bożego Narodzenia.

Czekamy na Was, aby wspólnie z nami świętować ten magiczny okres świąteczny codziennie do 15 stycznia 2023 w godzinach 11:00 – 16:00 w dni powszednie i 11:00 – 18:00 w weekendy.


Zostaw swój komentarz:

zaplanuj swoją podróż

katalog firm

zobacz także

[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading