fbpx

Do 60% rabatu na hotele

Znalezienie noclegu w szczycie sezonu nie jest prostą sprawą. Każdy, kto chociaż raz takowego szukał wie o tym doskonale.

Na szczęście są wyszukiwarki noclegów. Niektóre droższe (narzucają wyższą prowizję gdyż non stop się reklamują w mediach), inne tańsze. Jest jedna, która ma bardzo przystępne ceny. Co ciekawe (zobaczcie na grafice) zakup noclegu na stronie amoma.com jest tańszy od zakupu bezpośrednio na stronie hotelu (porównaliśmy ceny w okresie 2-5 lipca 2017):

AMOMA.com to trzeci największy serwis rezerwacji hotelowych, został stworzony, by oferować podróżującym z całego świata najlepsze miejsca noclegowe w cenach nie do pobicia. Serwis AMOMA.com dostępny jest także w języku polskim i ma przyjazny dla użytkownika interfejs umożliwiający rezerwację hotelu w 3 łatwych krokach. Popularny hostel czy luksusowy resort? Na AMOMA.com można znaleźć wszystkie rodzaje zakwaterowań i to w najniższych cenach na rynku! Podróżujący zyskują dodatkowo dzięki regularnym kampaniom promocyjnym z rabatami do 60% na rezerwacje w ponad 230 000 hoteli w 47 000 lokalizacji. Ponadto AMOMA.com oferuje dedykowany dział obsługi klienta, szeroki wybór bezprowizyjnych metod płatności oraz osobiste konto dla klientów.

Czy więc warto? Naszym zdaniem tak. Zobaczcie zresztą sami tutaj >>>


Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!