503 wielkanocne mandaty

Policja podsumowała długi weekend: wystawiono 503 mandaty.

Członkowie cypryjskiej policji drogowej od Wielkiego Czwartku do wielkanocnego poniedziałku wystawili w sumie 503 mandaty, z czego 152 dotyczyły nadmiernej prędkości, 50 – jazdy pod wpływem alkoholu, 30 – braku wolnych rąk podczas jazdy (korzystanie z telefonu komórkowego), 20 za niezapięcie pasów, 6 za brak kasku ochronnego i 245 za inne wykroczenia drogowe.

Jak podano w komunikacie Policji, bez większych problemów wzmożono liczbę patroli zmotoryzowanych i pieszych na ruchliwych ulicach, w miejscach publicznych oraz na terenach, gdzie znajdują się centra handlowe i sklepy, w celu zapobiegania przestępstwom przeciwko mieniu, takim jak włamania i kradzieże.

Ponadto, jak wynika z komunikatu policji, w trosce o bezpieczeństwo publiczne i służbę obywatelom w okresie wakacyjnym obecność Policji w miejscach publicznych oraz na sieci drogowej była intensywniejsza.

Komendant Policji Stelios Papatheodorou podziękował wszystkim, którzy swoimi działaniami włączyli się w pracę Policji, obywatelom, władzom lokalnym, agencjom i grupom zorganizowanym.

Coś mało tych mandatów. Pisaliśmy już o takich akcjach policji kiedy w ciągu jednego dnia wystawiano ponad 200, i to w jednym mieście.


Zostaw swój komentarz:

zaplanuj swoją podróż

katalog firm

zobacz także

[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading