50000€ za wynajem domu na Cyprze

Na Cyprze można wynająć dom za skromne 50000€ miesięcznie.

Sądzicie, że płacicie dużo za wynajem mieszkania? Insider sprawdził za ile można wynająć dom na Cyprze.

Tak jest jakby luksusowo…

Luksusowa willa z 5 sypialniami o powierzchni 774 mkw. w Agios Tychonas, która położona jest na działce o powierzchni 1.144 mkw. na terenie znajduje się duży ogród, miejsce na grilla, sauna i basen 6×12 z wodospadami. Rezydencja została niedawno wybudowana i jest wynajmowana za 50 000 euro miesięcznie.

W Kato Polemidia można znaleźć dom położony na działce o powierzchni 5.243 mkw. z zadaszoną powierzchnią 1226 mkw. Rezydencja składa się z dwóch niezależnych domów zbudowanych jako jeden. Pierwszy dom ma 5 sypialni i wnętrze o powierzchni 745 mkw. i drugi dom, dwie sypialnie i wnętrza o powierzchni 305 mkw. Do dyspozycji Gości jest również zadaszony parking na 7 samochodów, duży basen i ogród. Czynsz najmu to 45 000 € miesięcznie.

Luksusowa nadmorska rezydencja z przepięknym widokiem i wyjątkową architekturą w gminie Zygi. W willi znajduje się 7 sypialni z 6 łazienkami i jest w pełni umeblowana w wysokim standardzie. Na terenie znajduje się także basen i prywatna plaża. A cena to jedynie 30000€ miesięcznie.

Nadmorska rezydencja w rejonie Moutagiaka, położona jest w sercu turystycznego Limassol. Willę można wynająć na minimum 14 dni lub dłużej. Jest zbudowana na trzech poziomach i ma 6 sypialni, 7 łazienek i dwa pokoje dzienne w pełni umeblowane. Posiada również jacuzzi, siłownię, spa i salę kinową. Na zewnątrz znajduje się duży basen i ogród oraz zadaszone miejsce do grillowania. Koszt to jedynie 30000€ miesięcznie.

Luksusowa, trzypiętrowa rezydencja w rejonie Agios Tychonas, w Limassol za 25000€ miesięcznie. Dwór ma powierzchnię całkowitą 450 mkw. i składa się z czterech pokoi z łazienkami. Willa posiada windę, ogrzewanie podłogowe, system alarmowy, monitoring, saunę, basen oraz garaż podziemny na 4 samochody. 

Luksusowa willa w Souni z 6 sypialniami jest do wynajęcia za 24000€ miesięcznie. Dwór położony jest na działce o powierzchni 4.286 mkw. i ma zadaszoną powierzchnię 480 mkw. i tarasy 250 mkw. Posiada duży basen, siłownię, saunę i pokojówkę, zainteresowany najemca będzie musiał przywieźć własne meble. Aby wynająć, czynsz musi być opłacony z góry za rok. Co ciekawe utrzymanie ogrodu i basenu nie jest wliczone w cenę.

Ktoś się skusi?


Zostaw swój komentarz:

zaplanuj swoją podróż

katalog firm

zobacz także

[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading