fbpx

40 osób ukaranych po wczorajszej imprezie w Limassol

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

Policja w Limassol wystawiła 40 mandatów za nieprzestrzeganie środków bezpieczeństwa uczestnikom wczorajszej imprezy w Starym Porcie

Jak poinformował rzecznik policji w Limassol, po wczorajszej wieczornej “imprezie” na terenie mariny (pisaliśmy o tym tutaj), ukarano 40. osób oraz nałożono grzywny na dwa lokale. Jeden z nich, został zamknięty z powodu braku reakcji na zalecenia pokontrolne.
W sumie, w Limassol nałożono wczoraj 109 mandatów.


Burmistrz Limassol Nicos Nicolaides skrytykował na Twitterze wczorajsze zachowanie części mieszkańców miasta.


Jak informują media, impreza na terenie mariny rozpoczęła się po zakończeniu parady samochodowej (pokazywaliśmy ją Wam tutaj i tutaj), część uczestniczących w niej osób przeniosło świętowanie na murki okalające bary, sklepy oraz restauracje. Młodzi ludzie zamawiali jedzenie, odbierali je jako “na wynos” i natychmiast konsumowali.
Przypomnijmy, że zgodnie z obowiązującymi dekretami jedzenie może być serwowane jedynie na wynos czego większość restauratorów przestrzegała.

Na opublikowanych filmach doskonale widać, że niewiele osób stosowało się do środków bezpieczeństwa w czasie pandemii – tańczono, śpiewano, jednym słowem karnawał w pełnym tego słowa znaczeniu.

Cypryjska policja poinformowała, że obserwowała całą sytuację, interwencje nie były jednak podejmowane ze względu na możliwe ich konsekwencje. Policjanci rozpoczęli wystawianie mandatów po rozpoczęciu godziny policyjnej (po 21:00).

Policja informuje, że prowadzi intensywne poszukiwania wszystkich osób, które brały udział w imprezie – analizowane są zarówno opublikowane już materiały filmowe, zdjęcia jak i przeglądany jest monitoring zainstalowany na całym terenie Starego Po


Zostaw swój komentarz:

Nasze teksty wprost na maila:

Podaj adres mailowy a codziennie wieczorem otrzymasz od nas wszystkie opublikowane teksty wprost do skrzynki odbiorczej.

Zaplanuj swoją podróż


Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!