fbpx

35% zniżki na bilety WizzAir!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

Dzisiejszą ofertę publikujemy trochę wcześniej niż zwykle z tego powodu, że musicie zdążyć aby na czas kupić bilety na cypryjskie podróże.

Tylko dziś do północy można kupić bilety w specjalnej, obniżonej o 35% cenie na większość terminów (także wakacyjnych) u taniego węgierskiego przewoźnika, która za kilkanaście dni przywraca praktycznie wszystkie cypryjskie trasy z Polski.


Najtańsze bilety dostępne są dla członków Wizz Discout Club, przypominamy także, że obniżono ceny jedynie za bilety – wysokość podatków i opłat pozostała bez zmian.


Z naszych obserwacji wynika, że najtańsze bilety można kupić korzystając z wyszukiwarki KAYAK (znajdziecie ją tutaj) która w odróżnieniu od innych wyszukiwarek przeszukuje także strony przewoźników i w przypadku najniższych cen kieruje do zakupu prosto do nich.

Po kliknięciu poniższych linków zostaniecie przekierowani bezpośrednio na stronę wyszukiwarki (podajemy ceny za lot w dwie strony z bagażem podręcznym):

Przypominamy, że zestawienie wszystkich najlepszych ofert, także tych z i do Pafos, znajdziecie na naszej stronie https://cypr24.eu/okazje-lotnicze/.


Zostaw swój komentarz:

Nasze teksty wprost na maila:

Podaj adres mailowy a codziennie wieczorem otrzymasz od nas wszystkie opublikowane teksty wprost do skrzynki odbiorczej.

Zaplanuj swoją podróż


Więcej w tym temacie:

error: UWAGA: Zakaz kopiowania!