319 kieliszków na głowie! (film)

Pobito rekord Guinnessa! Zatańczył z 319 kieliszkami na głowie!

Za dnia 62. letni Aristotelis Valaoritis (Cypr) pracuje jako doradca ds. bezpieczeństwa, ale nocą spełnia swoje prawdziwe powołanie.

Aristotelis zajmuje się zawodowo „glass dancing” (taniec szklanek) od 1995 roku, co roku zabawiając tysiące ludzi w restauracjach i na imprezach.

Po opanowaniu tej tradycyjnie cypryjskiej umiejętności w ciągu ostatnich trzydziestu lat, Aristotelis niedawno zademonstrował swoje umiejętności, pobijając rekord największej liczby kieliszków do wina umieszczonych na głowie.


Łącznie postawił na głowie 319 kieliszków, bijąc poprzedni rekord wynoszący 270, ustanowiony w zeszłym roku przez innego Cypryjczyka Ntinosa Kkantiego.

Dziewięć tac z kieliszkami do wina o łącznej wadze ponad 30 kg zostało umieszczonych jedna po drugiej na głowie Aristotelisa, a on tańczył i zabawiał tłum. Co ciekawe zasady tego rekordu nie wymagają od pretendenta poruszania się, ani nawet stania, ale jako urodzony artysta Aristotelis i tak to zrobił.

Jak informuje strona internetowa księgi rekordów, po pobiciu tego rekordu świata, Aristotelis planuje wkrótce ustawić dwa kolejne: ilość kieliszków na głowie w jednym stosie i szklanki do whisky głowie.
Co ciekawe żadna z tych konkurencji nie ma obecnego rekordzisty, ale Aristotelis jest pewien, że uda mu się spełnić minimalne wymagania, aby osiągnąć oba rekordy (25 szklanek w przypadku pierwszego i 270 kieliszków w przypadku drugiego). 

Trzymamy kciuki.


źródło: księga rekordów Guinnessa


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue Reading

error: UWAGA: Zakaz kopiowania!