31 tygodniowo zimowych połączeń Cypru z Polską

Jeszcze nigdy nie było tak wielu zimowych połączeń pomiędzy Polską a Cyprem

Zapewne niewielu z naszych czytelników pamięta czasy, kiedy z Polski na Cypr latały jedynie Polskie Linie Lotnicze LOT. Był nawet taki okres czasu, kiesy połączenie łączące Warszawę i Larnakę było realizowane co dwa tygodnie!

Teraz to wydaje się wprost nieprawdopodobne. Ale tak właśnie było.

Praktycznie normą były loty z Cypru do Polski przez Budapeszt dzięki nieistniejącym już liniom lotniczym MALEV lub przez Belgrad. Wiele osób latało także z przesiadką przez Ateny…

Tegoroczna zima będzie rekordowa jeżeli chodzi o liczbę realizowanych lotów.

Z Pafos będzie tygodniowo wykonywanych 14 rotacji lotniczych a lotnisko będzie połączone regularnymi lotami z dwoma lotniskami w Warszawie (Okęcie oraz Modlin). Ryanair poleci także do Krakowa, Katowic, Gdańska, Poznania i Wrocławia.

Z Larnaki będzie można się dostać do Warszawy, Radomia, Krakowa, Katowic, Gdańska i Wrocławia dzięki 17 rotacjom tygodniowo.

Nie możemy także zapominać o EasyJet, który dwa razy w tygodniu lata z Larnaki do Berlina. Na trasie do Berlina z Pafos lata także Ryanair a właśnie z tego połączenia bardzo chętnie korzystają mieszkańcy zachodniej Polski.

Co jest bardzo istotne, osoby które chcą podróżować ze zwierzętami nadal niestety muszą lecieć z przesiadką. W chwili obecnej pupili można przewozić liniami AEGAN z przesiadką w Atenach, Lufthansa z przesiadką w Monachium lub Frankfurcie oraz Austrian z przesiadką we Wiedniu.


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading