fbpx
EnglishGreekPolishRussian
  • Limassol 27'C ☼
  • Nicosia 28'C ☼
  • Larnaca 29'C ☼
  • Ayia Napa 28'C ☼
  • Paphos 27'C ☼
  • Limassol 27'C ☼
  • Nicosia 28'C ☼
  • Larnaca 29'C ☼
  • Ayia Napa 28'C ☼
  • Paphos 27'C ☼

28 Finał WOŚP w Larnace

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

SIEMA  

Witajcie tu WOSP LARNAKA!

Witamy na naszym statku WOŚPowym, który przycumuje w Larnace i w dniach 11 i 12 stycznia 2020 i będzie Was gościł na swoim pokładzie.


A więc wszystkie ręce na pokład!

Co u nas zobaczycie? Gotowanie na żywo z Gwiazdą Finału, konkurs na najlepszy strój żeglarski (może być piracki), gry i zabawy dla dzieci, specjalne prezenty szkolne dla dzieci, wiązanie węzłów żeglarskich, pokaz Pierwszej Pomocy, specjalna fotobudka 28 Finału, i nie tylko!!!!!

Naszymi specjalnymi gośćmi będą PIOTR KUCHARSKI  prowadzący swój kącik kulinarny w Dzień Dobry TVN, który poprowadzi swój program NA ŻYWO  oraz ELISE Eliza Wietrzyńska – wspaniała polska wokalistka, która zapewni nam super zabawę przy muzyce pop-disco-rock.
Finał poprowadzi i nakręci podróżnik i krakowski społecznik DAWID ŁASUT, którego nie można przegadać i będzie nas promował w lokalnych i polskich radiostacjach oraz mediach.

Nie zabraknie niebanalnych prezentów loteryjnych oraz gadżetów WOŚP. To u nas znajdziecie największy wybór wspaniałych i kolorowych produktów siemashopowych.

Nie zabraknie także aukcji, na którą przygotowaliśmy specjalne atrakcje!!

W trakcie prowadzonych przez nas Finałów na Cyprze będziecie mogli przypomnieć sobie smaki dzieciństwa i zasmakować polskich potraw i smakołyków. Zaznaczam, że pierwszy raz wszystkie pieniądze zebrane ze sprzedawanych potraw i słodyczy podczas 28 Finału w Larnace będą przeznaczone na cele Fundacji i lądują w naszych WOŚPowych puszkach.
Tak więc bierzcie przyjaciół i znajomych i przychodźcie na nasz WOŚPowy okręt rozmaitości!!

Adres : HOUSE OF ART & LITERATURE  Larnaka (budynek na tyłach hotelu SUN HALL) niedaleko fontanny na Finikoudes, zaczynamy o godz. 12.00

KALENDARZ IMPREZ:

11 stycznia 2020 od 10.00 – 11.00 – bieg – marsz – przejazd: POLICZ SIĘ Z CUKRZYCĄ – Finikoudes Molo Marina

11 stycznia 2020  od 11.00 – 14.00 – gry i zabawy przy Amfiteatrze na Finikoudes

12 stycznia 2020 od 12.00 – 21.00 – 28 Finał WOŚP Larnaka

Szczegóły atrakcji na stronie Facebooka WOSP Larnaka oraz grupie WOSP na Cyprze

A WIĘC AHOJ PRZYGODO!!! 

Piotr Kucharski

Lubi jeść, lubi karmić innych i lubi przygotowywać jedzenie. Uważa, że aby być dobrym kucharzem, trzeba spełniać te trzy warunki. W 2010 roku wygrał konkurs kulinarny „Gotuj o wszystko”. Jest autorem książek „Chleb. Domowa Piekarnia”, „Na słodko”, „Miejski farmer”. Pisze artykuły i przygotowuje sesje dla czasopism o tematyce kulinarnej. Na co dzień dzieli się swoją wiedzą w Studiu Kulinarnym Browar Mieszczański we Wrocławiu oraz prowadzi swój kącik kulinarny w programi śniadaniowym DzieńDobry TVN. W swoim ogrodzie uprawia stare odmiany warzyw i owoców, zgodnie z zasadami ekologii. Na Finale w Larnace zaprezentuje swój talent kulinarny dzieląc się nim z Wami. Jego ciepły głos i miły temperament przyciągnie nawet małe niejadki!!

Dawid Łasut

Krakowski społecznik, podróżnik i publicysta. Wulkan energii i twórczych pomysłów. Pozwala sobie na komfort "bycia sobą". Twórca i organizator Balu Dyplomacji Wschodniej – jednej z najbardziej rozpoznawalnych i corocznych imprez w Małopolsce. Rozdaje na ulicach tysiące tulipanów w Dniu Kobiet chcąc pokazać, że wszystkie jesteśmy warte szacunku i uwagi. U nas na Cyprze z wrodzonym wdziękiem i charyzmą poprowadzi 28 Finał WOSP w Larnace.

Eliza Wietrzyńska

Pseudonim ELISE - debiutantka na scenie disco dance. Wokalistka jest finalistką 3 edycji programu "Bitwa na Głosy" z drużyny Ewy Farnej, zdobywczynią tytułu "Najlepsza wokalistka Old Boy Rock&Blues Festival". U nas na scenie zaprezentuje swoje utwory oraz najlepsze hity polskiej muzyki rozrywkowej. Jej mocny i nietuzinkowy głos porwie do tańca nie jednego sztywniaka!!


Zostaw swój komentarz:

Nasze teksty wprost na maila:

Podaj adres mailowy a codziennie wieczorem otrzymasz od nas wszystkie opublikowane teksty wprost do skrzynki odbiorczej.

Zaplanuj swoją podróż


Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!