fbpx

7 dni All Inclusive na północy już za 2089 zł od osoby!

[dropcap]T[/dropcap]ravelplanet jako jedno z nielicznych biur podróży ma w swojej ofercie wczasy w strefie okupowanej. W hotelu czterogwiazdkowym, w wersji All Inclusive można znaleźć 7. dniowy wypoczynek już za 2089 zł od osoby – w cenę wliczono przelot (samolotami PLL LOT), noclegi, pełne wyżywienie i transfery do hotelu (zobacz tutaj). W cenie zawarto już rabat za ofertę last minute.

Zastanawiacie się zapewne czy z punktu widzenia turysty na północy jest bezpiecznie. Musicie jednak pamiętać, że jest to obszar okupowany i całe terytorium tak zwanego Cypru Północnego nie jest uznawany jako państwo. Nie ma tam polskiej (ani europejskiej) ambasady ani konsulatu. Polskie MSZ ostrzega nawet przed podróżą na północ.

Travelplanet to wyszukiwarka ofert. Dzięki niej znajdziecie i porównacie oferty wielu firm turystycznych. Co ciekawe znajdują się tam zarówno polskie jak i zagraniczne biura podróży, a dzięki gwarancji ceny macie pewność, że zapłacicie tyle samo (a czasami mniej) niż u organizatora wycieczki. Firma ta jako jedna z nielicznych oferuje wczasy zarówno na Cyprze północnym jak i południowym.
Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie: