fbpx

20% zniżki na wszystkie “polskie” loty – będziecie lecieć nowymi A321!

20% zniżki na wszystkie “polskie” połączenia

Tylko dziś do północy możecie kupić bilety z 20% rabatem na wszystkie loty WizzAir kończące lub zaczynające się w Polsce wykonywane do końca czerwca 2018 r.. Zniżka dostępna jest dla wszystkich i nie musicie być członkiem klubu Wizz.

Oczywiście, jak zawsze zniżka dotyczy tylko cen za przelot a nie podatków czy opłat. W obniżonej cenie dostępne są także taryfy z bagażem rejestrowanym! Bez dodatkowych opłat podróżować będziecie z bagażem podręcznym o maksymalnych wymiarach 55x40x23 cm i wadze do 10 kg. Za bilety zapłacicie dowolną kartą płatniczą lub przelewem bankowym.

Korzystajcie z naszych kalendarzy, ale uwaga pokaże Wam się cena bez zniżki – zniżka zostanie naliczona już po tym jak wybierzecie konkretne loty i będziecie finalizować transakcję!

Przypominamy, że trasy z Katowic i z Warszawy do Larnaki obsługują najnowsze, pachnące jeszcze nowością samoloty Airbus A321. Są to najnowsze nabytki węgierskiego przewoźnika. Airbus A321 to największy samolot z rodziny A320. Jest o siedem metrów dłuższy od A320. Na pokład w maksymalnej konfiguracji jednoklasowej A321 może zabrać 230 pasażerów i posiada inne ustawienie foteli niż jego mniejszy odpowiednik – mowa oczywiście o fotelach z większym miejscem na nogi. Fotele są wygodniejsze i mimo największej konfiguracji A321 posiadają więcej miejsca na nogi na standardowych miejscach o czym sami przekonaliśmy się lecąc nim ostatnio. Można śmiało powiedzieć, że ten samolot jest dużo wygodniejszy od jego mniejszego kuzyna.

Jak tanio wyszukać loty radzimy tutaj.


Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!