Walizka za 1zł! Tego jeszcze nie było!

W tym wypadku Wittchen zaskoczył. Sprzedawać walizki za 1 zł? Nawet jeśli to jest ta druga?

Polecamy Wam zakup walizek wykonanych z ABS-u, które dodatkowo zabezpieczone są powłoką z policarbonu, gwarantując doskonałą ochronę bagażu. Wyposażone są w cztery łożyskowane kółka (po kilkunastu przelotach nadal działają bez zarzutu), wysuwany uchwyt oraz gumowe rączki, wpływające na wysoki komfort podczas prowadzenia bagażu. Dostępnych jest wiele różnych kolorów i wzorów. Kółka – są naprawdę wytrzymałe i pomocne w przemieszczaniu walizek. Posiadają specjalną okładzinę (rodzaj bardzo wytrzymałego silikonu), która zachowuje się jak opona w samochodzie.

Dostępne są zarówno walizki małe (kabinowe) do Ryanair, WizzAir (nowy i stary rozmiar) jak i do LOT-u. Rozdzieliliśmy je tak abyście mogli je swobodnie zobaczyć:

Jak sami widzicie, ceny zostały naprawdę bardzo obniżone. Ceny, które przed obniżką kształtowały się w okolicach 500 zł teraz wahają się w okolicach 100 zł. A dodatkowo drugą walizkę dostaniecie za 1 zł!

Podobnie jest z dużymi walizkami. Co ciekawe, naprawdę duże, trwałe i solidne walizki możecie już kupić za 159 – 200 złotych.

Zobacz duże walizki na bagaż rejestrowany tutaj >>>

Jeżeli natomiast zdecydujecie się na zakup całego zestawu walizek – zostanie Wam udzielony dodatkowy 10% rabat. Więc jeśli chcecie kupić małą, średnią i dużą walizkę to idealny moment.

Zobacz ceny zestawów walizek tutaj >>>

Przypominamy, że wszystkie walizki sprzedawane pod marką Wittchen objęte są gwarancją. Jeżeli zamówienia dokonacie w czasie trwającego właśnie długiego weekendu – Wasze walizki zostaną dostarczone do domu za darmo. Bo po co dopłacać do wysyłki…


Zostaw swój komentarz:

zaplanuj swoją podróż

katalog firm

zobacz także

[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading