17 osób bez prawa jazdy w ciągu tygodnia!

Policja SBA (suwerenne bazy brytyjskie), w ciągu tygodnia, aresztowała 17 osób za jazdę bez prawa jazdy

W zeszłym tygodniu policja obszaru suwerennej bazy (SBA) aresztowała w sumie 17 osób za prowadzenie pojazdu bez prawa jazdy w zachodniej części regionu w ramach kampanii zapobiegania przestępczości i bezpieczeństwa drogowego.

Według głównego inspektora SBA, Marii Atalioti, która kieruje wydziałem ds. operacji i przestępczości na tym obszarze, „niebezpieczny wzrost tego rodzaju przestępczości prowadzi do wypadków, zagraża życiu i należy go powstrzymać”.

Naszym najwyższym priorytetem jest walka z przestępczością i zapewnienie bezpieczeństwa naszym społecznościom – powiedziała.
Aby mieć pewność, że chronimy nasze społeczności i ludzi korzystających z naszych obszarów, będziemy kontynuować i intensyfikować nasz system zapobiegania i egzekwowania prawa w kluczowych lokalizacjach, których celem jest zarówno przestępczość, jak i wykroczenia drogowe.

Inny kierowca stanie przed sądem po tym, jak został aresztowany 24 lutego za przekroczenie prędkości i jazdę pod wpływem alkoholu.

Przypominamy, że wykroczenia ujawniane przez policję SBA dokonywane na terytorium baz są karane według prawa brytyjskiego.


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading