1600 hulajnóg dla Nikozji

W Nikozji zostanie uruchomiona wypożyczalnia hulajnóg – będzie ich 1600

Bolt ogłosił w poniedziałek uruchomienie wypożyczalni hulajnóg elektrycznych w Nikozji.

Paul Alvarez, regionalny menedżer ds. mikromobilności w firmie Bolt, powiedział, że „misją Bolta jest uproszczenie mobilności w miastach, szczególnie w zatłoczonych miastach, takich jak Wielka Nikozja, gdzie ograniczenie ruchu ulicznego stanowi poważne wyzwanie”.

„Skutery elektryczne stanowią wydajniejszą alternatywę dla samochodów z kierowcą podczas wielu krótkich podróży” – dodał.

Użytkownicy aplikacji Bolt po zaktualizowaniu aplikacji otrzymają nową emotikonę hulajnogi. Kliknięcie emotikony powoduje przejście do interfejsu wypożyczenia hulajnogi.

Odblokowanie hulajnogi polega na zeskanowaniu kodu QR znajdującego się na hulajnodze wraz ze wstępną instrukcją dotyczącą bezpiecznej jazdy i parkowania.

Początkowe odblokowanie hulajnogi jest bezpłatne, a późniejsza opłata wynosi 0,2 € za minutę jazdy. 
10. minutowa przejażdżka obejmująca kilka kilometrów miasta będzie kosztować 2 euro. Do korzystania ze hulajnogi Bolt nie jest wymagana żadna przedpłata ani subskrypcja.

Po dotarciu na miejsce należy zaparkować w bezpiecznym miejscu na ulicy, najlepiej w wyznaczonych miejscach widocznych na mapie w aplikacji.

Bolt planuje rozmieścić 1600 hulajnóg w Wielkiej Nikozji, z możliwością zwiększania tej liczby w zależności od zapotrzebowania użytkowników.

Hulajnogi Bolt są wyposażone we wbudowane moduły śledzące GPS, które dostarczają danych o miejscach odbioru i zwrotu. Każdego ranka Bolt będzie rozmieszczał hulajnogi w wyznaczonych miejscach.

zaplanuj swoją podróż

katalog firm

zobacz także

[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading