fbpx

Na Cypr z Warszawy i Katowic za 399 zł (cena w dwie strony z wliczonym bagażem 20 kg)

W maju na Cyprze na pewno “złapie” Was słońce!

Jeśli chcecie za niewielkie pieniądze przylecieć na Cypr, polecamy Wam kupno biletów czarterowych do Larnaki z Warszawy i Katowic po 399 zł za podróż w dwie strony. Bilety w takiej cenie dostępne na podróże w maju. W cenę biletu wliczono wszystkie opłaty lotniskowe, podstawowe ubezpieczenie na czas przelotu a także (co najważniejsze) bagaż podręczny i rejestrowany. Bilety rozchodzą się jak ciepłe bułeczki więc ich ceny mogą się zmieniać!

Kup bilet Katowice ⇔ Larnaka tutaj >>>

Kup bilet Warszawa ⇔ Larnaka tutaj >>>

Terminów wylotów jest bardzo wiele (oczywiście w różnych cenach) – po naciśnięciu odpowiedniego przycisku otworzą Wam się w nowej karcie:

Więcej połączeń i terminów, m.in. do Pafos z Katowic, Warszawy i Poznania możecie znaleźć tutaj >>>.

Jeżeli szukacie w tym terminie noclegów polecamy skorzystanie ze świetnej wyszukiwarki dostępnej przez TripAdvisor (tutaj). Dzięki niej będziecie mogli nie tylko porównać ceny noclegów z ponad 200 światowych witryn internetowych, ale także przeczytać pewne i sprawdzone opinie na temat miejsc noclegowych.

Jeżeli natomiast szukacie przyjeżdżacie większą grupą polecamy skorzystanie z oferty wynajmu mieszkań i domów na Cyprze (tutaj) – pozwoli Wam to zaoszczędzić pieniądze na wakacyjne rozrywki.


Zostaw swój komentarz: