SeoHost.pl

12 trucheł kotów na cmentarzu w Larnace

Ktoś torturował i zamordował 12 kotów – truchła znalezione na cmentarzu w Larnace

Partia Zwierząt wyraziła w piątek swoje „wstręt i oburzenie” po tym, jak ukazały się zdjęcia kociąt „brutalnie torturowanych i zabijanych” na cmentarzu w Larnace.

W europejskim i uprzywilejowanym kraju nie może być postępu cywilizacyjnego i moralnego, jeśli jego obywatele nie okazują tego samego szacunku istotom słabym i tym, które szukają ochrony i miłości” – napisała partia.

W czwartek zwłoki kotów znaleziono na cmentarzu Ayios Georgios w Larnace. Według Partii Zielonych w sumie znaleziono truchła 12 kotów.

Incydent opisano jako „brutalny” i stwierdzili, że „potwierdza on odwieczną potrzebę utworzenia i uruchomienia wydziału policji zajmującego się przestępstwami przeciwko zwierzętom”.

W komunikacie dodano, że utworzenie takiego departamentu było początkowo pomysłem byłego prezydenta Nicosa Anastasiadesa , ale „nie zostało to jeszcze zrobione”.

Kiedy w końcu przestaniemy znęcać się nad zwierzętami i zaczniemy zachowywać się jak ludzie? Społeczeństwo, które chce być nazywane cywilizowanym, musi szanować każdą formę życia, a zwłaszcza zwierzęta– dodała partia.
Tolerowanie takich aktów przemocy wobec zwierząt jest naprawdę niedopuszczalne. Państwo musi je natychmiast chronić

Należy podkreślić, że to nie pierwszy tego typu przypadek na Cyprze w ostatnim czasie.


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue Reading

error: UWAGA: Zakaz kopiowania!